رخدادهای خبری روستای آهوان-بخش زبرخان
 
 
شنبه 23 اسفند 1393برچسب:, :: 17:34 ::  نويسنده : ح- آهویی

مطلبی که می نگارم به بهانه اعلام لیست بازیکنان تیم فوتبال اصلی آهوان

از طرف سر مربی جدید این تیم اقای غلامرضا آهویی است؛

ضمن تبریک به بازیکنان جدید الورود و خصوصا جوانها که فرصت ابراز وجود یافته اند

انگشت اشاره من به بازیکنان قدیمی تر این تیم است که خط خورده اند:

این سه نفر عبارتند از حیدر آهویی- سید جواد سید حسینی-محمد رامک

اکنون کنکاشی بر فرضیه های حذف این بازیکنان خواهیم انداخت که مد نظر مربی جهت حذف این بازیکنان بوده است:

1-حیدر آهویی:

بازیکنی تقریبا میان سال اما دارای انگیزه و بسیار پر انرژی که در عین حال که  بازیکن تمام عیاری نیست اما این قدرت را دارد که در تک فرصتها و درخششهای خود سرنوشت یک بازی را تغییر دهد:

فرضیه  حذف از تیم اصلی و عدم دعوت:  عدم اعتقاد به بازی نامبرده توسط مربی و سن و سال بالا را شاید بتوان عنوان نمود.

2-سید جواد حسینی :

بازیکنی تقریبا میانسال در پست دفاع آخر که عمده ایراد این بازیکن و فرضیه حدف ایشان؛ احتمالا؛ اضافه وزن و روپا نبودن می توان عنوان نمود.

3-محمد رامک :

بازیکنی فیزیکی ودرگیرانه که در اغلب پستها توان بازی دارد از دفاع جلو زن  گرفته تا هافبک یار کوب و حتی در خط حمله با تکیه بر قدرت سرزنی خوب این بازیکن که عمده مشکل ایشان آماده نبودن از نظر بدنی میتواند باشد

و اما فرضیه حذف این بازیکن احتمالا در دید مربی نبودن به علت سکونت در مشهد؛

اضافه وزن و روپانبودن و از همه مهمتر داشتن مشکل انضباطی در تیم در طول مسابقات هفته اول لیگ برتر و جنجال آفرینی در آن بازیها امکان دلیل می یابد.

و اما سخن من با سر مربی محترم:

هرچند انتخاب بازیکنان را حق هر مربی بر اساس سلیقه و اهداف تاکتیکی خود میدانم

اما توجه به نکات زیر را جهت ایجاد وحدت رویه و کار سیستماتیک و یکسویه نگری لازم می انگارم

1-چنانچه تصمیم به برخورد انضباطی و جریمه بازیکنان خاطی در لیک برتر

از جمله محمد رامک به علت جار و جنجال با داوری بود بهتر بود با یک وحدت رویه  در کنار حذف محمد رامک که در مظان این اتهام بود

اقای سید مجتبی حسینی نیز به دلیل همین اتهام مشابه و جار و جنجال با داوران و در گیری با مسوولین برگزاری مسابقات لیگ برتر و اعمال تنبیهات متنوع بر علیه ایشان ؛

در لیست قرار نمیگرفت تا همگان شاهد  برخورد یکسان  و متعادل همراه با تاثیر گذاری بیشتر این گونه تصمیمات تنبیهی برای تمام بازیکنان باشند.

2-بهتر بود حال ؛که سیاست برخورد با یک جرم همسان؛ در دو بازیکن  کاملا متفاوت؛ اتخاذ شده است

با اندکی تز مدیریتی هر دو بازیکن که از قضا هر دو با اخلاق و فقط مقداری عجول در تصمیمات هستند  ؛

با رویگرد اتخاذ ؛ مخففه مجازاتها اعمال میشد و هر دو بازیکن ضمن دعوت به تیم  توجیه و حداقل در یک یا دو بازی به صورت تنبیهی روی نیکمت نشانده میشدند

و ضمن تذکر اشتباهات به آنها زمینه یکدلی و یکرنگی بین تمام اهالی و بازیکنان تیم به وجود می آمد و

در آستانه سال نو که زمان پایان ناراحتیها و کدورتها  می باشد ؛ دوستیها و مهربانیها تقویت و تعمیق می یافت.

3-حال که این اتفاق خواسته یا ناخواسته ؛ عمدا و یا سهوا افتاده بهتر است ضمن اعلام باز بودن درهای تیم فوتبال به روی تمام بازیکنان قدیمی و جدید از طرف مربی ؛

ضمن استقلال رای؛ از توصیه پذیری از حاشیه ها جدا پرهیز کرده و با تکیه بر قدرت مدیریتی و دانش خود زمینه ایجاد و ساختن تیمی منسجم را برای فصل آینده انشالله فراهم آوری.

4-بازیکنان شاغل در پست دفاع عموما و اصولا در اکثر تیمها بازیکنان با تجربه و با سن و سال بالا میباشند

لذا توجیه سن و سال بالا را برای بازیکنان دیگرمحذوف مانند سید جواد حسینی مد نطر قرار مده و سعی کن در کنار باتجربه ها زمینه جوانگرایی آرام تیم را فراهم آوری.

5-حذف حیدر آهویی هم با توجه به پتانسیل این تیم به نطر من می تواند سرپوشی به دلایل حدف دو بازیکن دیگر تیم باشد و جا دارد

که از تجربه این بازیکن و خصوصا اخلاق مناسب و جوانمردانه ایشان و تسلط بر زدن ضزبات کاشته در مسابقات آینده استفاده گردد.

6-مدیریت ماشینی و سیستماتیک بر انسانها و خصوصا افراد آشنا و فامیل در یک محیط کوچک مانند روستا اگر به جرات نتوانم بگویم جواب نمیدهد

به ضرس قاطع دارای نتایج کمی خواهد بود پس سعی کن ضمن تعامل با کلیه بازیکنان ضمن آشنایی با خصوصیات اخلاقی هر کدام با هر بازیکن متناسب با آن رفتار و رهبری نمایی.

به امید موفقیت و بهروزی در آستانه سال نو

نویسنده : مدیر وبلاگ

امکان پاسخگویی صرفا جهت مربی محترم همراه با درج در وبلاگ محفوظ است.

 

 سه شنبه 19 اسفند 1393برچسب:, :: 19:14 ::  نويسنده : ح- آهویی

بدون شرحپنج شنبه 14 اسفند 1393برچسب:, :: 19:24 ::  نويسنده : ح- آهویی

فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه به روایت 75 روز تسلیت باد.

جهيزيّه حضرت زهراس

پيامبر اكرمص پولى را كه از على ع گرفته بود در اختيار اصحاب گذاشت تا براى فاطمه س

و على ع اثاث منزل و عطر خريدارى كنند اصحاب نيز بنا بر فرموده رسول خداص اثاثيه‏اى به شرح زير تهيّه كردند
1 پيراهنى به بهاى هفت درهم؛
2 يك روسرى به بهاى يك درهم؛
3 قطيفه‏اى مشكى؛
4 تخت عربى از چوب و ليف خرما؛
5 دو تُشك از كتان مصرى؛
6 چهار بالش؛
7 پرده؛
8 حصير هجرى؛
9 دستاس؛
10 طشت بزرگ؛
11 مشكى از پوست؛
12 كاسه چوبى؛
13 ظرفى از پوست؛
14 آفتابه؛
15 ظرف بزرگ مسى؛
16 چند كوزه؛
17 بازوبندى از نقره ياران پيامبرص وقتى وسايل خريدارى شده را خدمت آن حضرت آوردند،

فرمود خدايا زندگى را بر كسانى كه بيشتر ظروف آن‏ها را سفال تشكيل میدهد مبارك گردان .

 شنبه 9 اسفند 1393برچسب:, :: 18:51 ::  نويسنده : ح- آهویی

در جلسه ای که در حاشیه برگزاری جلسه هماهنگی مسابقات فوتبال نوروزی برگزار گردید با توجه به اینکه هیچ کس کتبا برنامه ای جهت تصدی مربیگری تیم آهوان ارایه نداده بود و درخواست کتبی نیز نرسیده بود به صورت مشورتی و با توجه به سوابق خوب آقای غلامرضا آهویی (حاج محمد)که از فوتبالیستهای خوب و پیشکسوت آهوان میباشد و ضمنا دارای تحصیلات عالیه نیز بوده به صورت موقت جهت تصدی گری تیم آهوان در مسابقات نوروزی منصوب گردید.

نامبرده ضمن اعلام آمادگی به استفاده از تمام پتانسیل فوتبال آهوان به استفاده از مشاوران قوی تاکید داشته اند و همچنین موظف گردیده اند که ظرف 3 روز اسامی تیم الف و اصلی آهوان را معرفی نمایند.

ضمنامسابقات نوروزی در  با حضور 10 تیم و در 2 گروه 5 تیمی سازماندهی گردید و  قانون افساید نیز از مسابقات حذف گردید.و آهوان سه تیم خواهد داشت.

شورای ورزشی تیم آهوان اگر اشتباه نکنم :

مرکب از دهیار محترم روستا- دو نماینده از صندوق توسعه آهوان-نماینده پیشکسوتان فوتبال آهوان -و دو نماینده از نمایندگان بازیکنان فوتبال آهوان خواهد بود که برای یک سال و فعلا علی الحساب انتخاب گردیده اند و ممکن است افراد جدیدی نیز بسته به نیاز به این شورا اضافه گردند.

مسابقات فوتبال توروزی جمعه هقته آینده سا عت 10 صبح  با مسابقه تیم الف آهوان شروع خواهد شد.

در صورت دریافت جدول مسابقات به روز رسانی خواهد شد.سه شنبه 5 اسفند 1393برچسب:, :: 21:42 ::  نويسنده : ح- آهویی

این مطلب ارسالی  جناب آقای سید حسن سید حسینی می باشد انشالله که مفید واقع شود.

1- شركت تعاوني توسعه روستايي آهوان در سال 1384 با همت دهيار محترم حاج حسن آهويي،حاج علي آهويي و سيد احمد سيد حسيني(سيد جلال)و با سرمايه 62500000 هزار تومان تاسيس شد.در اولين مرحله و با خريد 3 دستگاه اتوبوس اسكانيا در جهت توسعه روستايي ، افزايش خدمات عمومي و اجتماعي نه تنها روستاي آهوان بلكه تمامي روستاهاي طول مسير گام بلندي برداشته شد و بدون شك باعث افزايش ضريب ماندگاري روستاييان شده است.2-با خريد حدود 8 هكتار زمين و 14 ساعت آب چاه عميق نوبهار زير ساختهاي لازم جهت طرحهاي كشاورزي ايجاد شده در اولين قدم و در سال 93 پس از اخذ مجوز هاي لازم پس از حدود 7 ماه كش و قوس و بروكراسي اداري بالاخره كلنگ مركز جمع آوري شير در اراضي نوبهار كنار جاده آسفالت بر زمين زده شد و برابر پيش بينيها تا اواخر ارديبهشت ماه راه اندازي خواهد شد.ضمنا جهت راه اندازي مركز مذكور به حدود دويست ميليون تومان سرمايه گذاري نياز بود كه از طريق افزايش سرمايه اي كه در مجمع عمومي به تصويب رسيد با اكثريت مطلق آرا با طرح مذكور موافقت گرديد.3- شركت پس از شروع به كار هيئت مديره و بازرسين جديد در سال 93 عزم خود را جزم نموده و به دنبال تحولي اساسي در شركت ميباشند در همين راستا خط مشي شركت با انتخاب شعاري با اين مضمون (صداقت،شفافيت،همدلي) تعيين شد.در جهت شفاف سازي شركتها مهم ترين موضوع تعداد سهام و قيمت واقعي آن ميباشد.شركت تعاوني توسعه روستايي آهوان در حال حاضر داراي 1250 سهم به ارزش اسمي 50000 هزار و ارزش واقعي 300000 هزار تومان مي باشد.در جهت افزايش سرمايه و با عنايت به اندوخته 72 ميليوني و با تصويب اعضا قرار بر اين شد به مقدار 100 درصد افزايش سرمايه از محل اندوخته به مبلغ 62.5 ميليون تومان و 200 درصد نيز از طريق آورده نقدي سهامداران به صورت حق تقدم و با قيمت اسمي واگذار شود.با اين روش هر سهم تبديل به چهار سهم شده و مجموع كل سهام شركت پس از ثبت افزايش سرمايه و آورده نقدي سهامداران طي يك پروسه 3 ماهه به 5000 سهم خواهد رسيد.به محض راه اندازي مركز جمع اوري شير شركت تعاوني گام بعدي را بلند تر خواهد برداشت اگر خدا بخواهد.انشاا... جهت خبر رساني شركت تعاوني سايت در حال طراحي بوده و به زودي فعاليت خود را اغاز خواهد نمود.

رييس بازرسي شركت تعاوني توسعه روستايي آهوان:سيد حسن سيد حسيني(سيد جلال)

نطرات مربوط به این خبر:

آهوان نیوز

 

ضمن تشکر از جناب حسینی اگر امکان ورود افراد جدیدی رو که شاید قصد ورود به سهامداران را داشته باشند و میزان حق السهم ها را مشخص میکردید به نطر خیلی خوب می آمد با توجه به اینکه در جلسه شورای ورزشی دهیار محترم صحبت از جذب حداکثری فرموده بودند

محمدرضاآهوئی

 

سلام
بایدبگویم درشرکت تعاونی 3موردبه نظرم قابل تذکراست وانشاله بازرسین عنایت ویژه نمایند1-ارزش گذاری سهام غیر کارشناسانه است2-براساس قانون تعاونیها درپایان سال مالی بایدگزارش داده شود وبایدلااقل 80درصددرآمدبین اعضاتقسیم شود3-متاسفانه بایدبگویم درخیلیها حوزه های روستابوی تمامیت خواهی می آیدواین دربلندمدت به سودامنیت وآرامش روستانخواهدبودوبه اختلافات دامن خواهدزد.
باتشکرفراوان ازهمه دلسوزان روستا

 

آهوانیها سلام

 

قومی متفکرند اندر ره دین - قومی به گمان فتاده در راه یقین - میترسم از آنکه بانگ آید روزی -کای بیخبران راه نه آنست و نه این ---همه دوستان خداقوت. بابا آهوانیها شماها خیلی مدرنیته بحث میکنید برا من جالب بود.ظرفیتها بالاست و از کوره در نمیرین.

-------------------------------------

سهامدار به خاطر یک سری ملاحظات ناشناس

 

سلام.شعار خیلی قشنگ و با مسما است همینقدر که مسئولان شرکت سعی در حرکت هم جهت با شعار را دارند خیلی کار بزرگ و عظیمی است نمیدونم این شعار پیشنهاد کی بوده ولی عالی انتخاب شده است.حدود 50 میلیون سود در 7 ماه خیلی خوب بوده دست مریزاد و بارک ا...دوستان بزرگوار بدون توجه به صحبتهای حاشیه ای کار خود را ادامه بدین حق نگهدارتان باد.

-------------------------------------------

سهامدار

 

با سلام
بهتر نیست به جای انتقاد از مجموعه مدیران شرکت تشکر کنیم وبا صحبتهای عالی که در مجمع شد وشفافیت مطالب با رای حداکثری اعضا روبرو گردیدانشاا...کارهای در حال انجام عملی شود وانتقادات منطقی باشد

------------------------------------------------------

سیداحمدسیدحسینی

 

(صداقت .شفافیت .همدلی
در خصوص نظر شما مدیر محترم سایت انشاءا...به یاری خداوند در صورتی که در افزایش سرمایه سهامی فروشی باشد توسط شرکت خریداری وبه متقاضیان واگذار می گردد که از تمامی دوستانی که تمایل به سرمایه گذاری در شرکت رادارند دعوت به عمل می آید به یکی از اعضای هیئت مدیره مراجعه نمایند در صورتی که کلیه اعضا سهام حق تقدم خود را واریز نمایند مجمع عمومی در خصوص تعداد افزایش سهام تصمیم گیری می نمایدکه کلیه موارد در راستای شعار شرکت می باشد

--------------------------------------------------------------

سیداحمدسیدحسینی

 

ضمن عرض تشکر از کلیه دوستان که نظر دادن در خصوص نظر دوست عزیز حاج محمدرضا بایستی عرض کنم 1 هنوز سهام شرکت هیچ کارشناسی نشده ومبلغ 300هزارتومان مبلغ خرید وفروش سهام در بین سهامداران می باشد برای همین که کارشناسی نشده افزایش سرمایه با حق تقدم مصوب گردید2.طبق قانون تعاون در صورت تصویب مجمع عمومی بایستی حداکثر 75در صد سود خالص تقسیم گردد که سود خالص در پایان سال مالی در دفاتر مشخص می گردد 3.منظور شما را ازتمامیت خواهی متوجه نمی شوم چون هر کس در روستای ما کاری بخواهد به نفع روستا انجام دهد کسی جلویش رانمی گیرد

 

---------------------------------------------------------------

سيد حسن سيد حسيني        
 

 

با سلام.قيمت واقعي سهام 300000 هزار تومان بر اساس آخرين خريد و فروشها در شركت اعلام شده و قيمت كارشناس رسمي نميباشد.در حال حاضر فروشندگان حاضر نيستند سهام خود را كمتر از مبلغ 300 هزار بفروشند در حالي كه فروشنده سهم در شركت تقريبا وجود ندارد به تعداد زيادي خريدار و با مبالغ خيلي زياد حاضر به خريد سهام هستند كه در اين مورد و پس از ثبت افزايش سرمايه جديد و تعريف پرو‍ژه بعدي و به تبع آن شكسته شدن قيمت سهم در مجمع تصميم گيري خواهد شد.2- دوست عزيزم در نظرشان بيان كردند گزارش مالي بايد در پايان سال مالي داده شود.منظور قانونگذار اين بوده سالي يكبار لازم و اجباري است و الا شركتها مجازند به صورت فصلي يعني هر 3 ماه يكبار نيز گزارش مالي ارائه دهند آنچنان كه شركتهاي بورسي به دليل شفافيت بالاي مالي به ارائه گزارش فصلي حتي ملزم شده اند.گزارش مالي به صورت خيلي خلاصه توسط اينجانب در جلسه مجمع فوق العاده ارائه شده و در جهت توجيه سهامداران از وضعيت مالي شركت و منطق افزايش سرمايه صورت گرفته است.3-به دليل موافقت اكثر اعضاي مجمع به صورت كتبي با افزايش سرمايه، مبلغ 62.5 ميليون از محل اندوخته در مركز جمع آوري شير هزينه شده و مبلغ ناچيزي از آن باقي ميماند كه براي اندوخته احتياطي لازم است.تقسيم سود در پايان سال مالي و پس از تصويب مجمع صورت ميگيرد و البته در قانون ميزان آن مشخص نشده است شركت تعاوني توسعه روستايي اهوان در حال حاضر در آمدي جز كاركرد اتوبوسها نداشته و حداقل به 20 ميليون اندوخته احتياطي جهت خرابي ناگهاني اتوبوسها كه پر هزينه هستند نيازمند است.3- افزايش خدمات عمومي و اجتماعي،سربلند كردن نام اهوان كه امروزه خيليها حسرت روستاي ما را مي خورند و تعداد زياد تقاضاي سهم از روستاها و دوستان در شهرستان نيشابور چيزي جز نتيجه اعتماد به روستاي ما نيست اگر تماميت خواهي نتيجه اش اين بوده كه خيلي خوب است.چون نتيجه عدم تماميت خواهي يقينا عدم تشكيل شركت تعاوني بود.امنيت و آرامش روستا با وجود جوانهاي تحصيلكرده امروزي خود به خود تضمين شده است.امروزه دموكراسي در روستاها از شهرها حتي پيشي گرفته و در روستاي آهوان اين موضوع حتي به مراتب قويتر است.امروزه افكار قويتر از رفتارند هر چند رفتار نتيجه افكار است و انسانها با گفتمان صحيح و منطقي با همديگر اختلاط كرده و كارها را پيش ميبرند.خلاصه اينكه همه ما اول خود من بايد ياد بگيريم به افكار و صحبتهاي همه گوش كنيم و ناراحت نشويم كه يقينا اين موضوع در روستاي آهوان به فضل الهي اتفاق افتاده است.

 ادامه نظرات دوستان گرامی

جدیدمحمدرضا آهوئی

9 اسفند 1393 7:57
 
سلام وعرض ادب
ازاینکه سایت اینطورفعال شده بسیاخوشحال شدم بنده به همه عزیزان که برای ارتقاروستا تلاش دارندتشکرمیکنم اعتقادم این است که این تضارب افکاراگردربستری صمیمی انجام شودطبعا زمینه شفافیت بیشترایجادمیکندوهم موضع گیری هاراپخته ترخواهدکردامیدم این است این اظهارنظرهاخدای نخواسته بوی اختلاف نگیردوبرداشتهادرست باشدواحترام متقابل حفظ شوداما:1-ازهمه زحمت کشان قبلی وفعلی وهمچنین دهیارمحترم بدون تمام حواشی واقعا تشکردارم2-تاحال که ازشرکت تعاونی میگذرد2باربیشترسودسهام بین اعضاتقسیم نشده است3-اگه اشتباه نکنم دریکی ازنظرات نوشته شده بود هرسهام به چهارسهام تقسیم میشود(پس یعنی ارزش هرسهام میشود200هزارتومان)لطفاراهنمائی بفرمائید.4-اگرفکرجدیدی (درهرحوزه ای)درروستامطرح شده بنده هم ازفکرجدید وهم متفکرآن استقبال میکنم وممنونم (چه این فکرعملیاتی بشودویانشود)اما این مسئله بابعضی گزینشی عمل کردنها فرق داردوبهتراست ازبنده نخواهیدمصادیق ارائه دهم زیراسایت عمومی است وبعضی نامحرمان هم خواننده آن (واخبارروستامثل یک خانواده است).شایدبتوان درفرصتی دیگربیان کرد.5- بنده اعتقادکامل دارم مامیتوانیم بدون هیچ دغدغه ایم جوانهای روستاراواردگودکنیم وهمانطورکه روستا توانسته تاکنون خوش بدرخشدهمین مسیرراباقوت بیشتری طی کند. ودرسایه پربرکت قدوم مبارک آقا علی ابن موسی الرضابالندگی خودراحفظ کرده انشاله هیچگاه عجب وغرورمارانگیردکه اگراین شدهمه سرمایه های مارا:آرامش وامنیت -همدلی واحترام به پیشکسوتان وهمدیگرو...مثل خوره خواهدخورد.
باتشکرازهمه عزیزان

------------------------------------------------------------------

جدیدسید حسن سید حسینی

9 اسفند 1393 9:38
 
با سلام. در روش افزایش سرمایه با حق تقدم به نسبت سهام موجود تعداد سهم ها افزایش پیدا خواهد کرد.اگر مبنای قیمت سهم را آخرین خرید و فروشها در نظر بگیریم 300000 هزار تومان در 1250 سهم فعلی ضرب شده و جمع آن 375 میلیون میشود.از محل افزایش سرمایه به میزان 300 درصد که 100 درصد آن از محل اندوخته و 200 درصد از محل آورده نقدی سهامداران اتفاق خواهد افتاد مبلغ 125 میلیون به 375 میلیون اضافه شده و مجموع سرمایه به 500 میلیون رسیده و تقسیم بر 5000 سهم ثبت شده در آینده مبلغ هر سهم بر مبنای قیمتهای فعلی به 100 هزار تومان خواهد رسید.شکی نیست امروزه همه دوستان اعتقاد به شایسته سالاری داریم.روستای آهوان در حقیقت حداقل 10 مدیر در حد شهرستان دارد چقدر خوب است از این ظرفیتها در جهت رشد و تعالی منطقه و خصوصا روستا استفاده گردد. در هر حال هر فردی دوران صعود و نزول دارد در همه جا و در همه مکانها.ممکن است امروز شخصی دارای بیشترین محبوبیت و فردا دارای همچنین جایگاهی نباشد.این قانون طبیعت است اگر بپذیریم راحت همه چیز را قبول میکنیم. هر چند کدورتی نیست ولی در مورد مصادیق اعلام شده جنابعالی که به دلایلی مصلحت ندیدید به معرض دید عموم گذاشته شود حتما اگر در جلسات آینده مطرح گردد ممکن است باعث رفع سوءتفاهم ها شود. با نهایت تشکر از جناب آقای مهندس محمد رضا آهویی دوستدار شما حسن حسینی
--------------------------------------------------------

جدیدیک آهوانی

9 اسفند 1393 13:13
 
با سلام لطفا در مورد سهام و موجودی صندوق قرض الحسنه آهوان هم اطلاع رسانی کنید که چی شد؟ و به چه سر نوشتی دچار شد ؟ و چه عاقبتی در انتظارش می باشد
--------------------

جدیدسید حسن سید حسینی

9 اسفند 1393 14:02
 
با سلام مجدد.از دوستان عزیز خواهشمندیم خودشان را معرفی کنند و بعد از آن پیام بگذارند.صندوق قرض الحسنه آهوان خدا را شکر سر کسی کلاه نگذاشته و تا جایی که من میدانم همه حسابها را تسویه نموده است.پس از راه اندازی پست بانک در روستا توسط ابوالقاسم آهویی و به دلیل عدم وجود ظرفیت،صندوق قرض الحسنه آهوان آرام آرام جمع اوری گردید.
--------------------------------

جدیدسیدمحمدسیدحسینی(سیدجلال)

9 اسفند 1393 16:39
 
باسلام.دوستی که خودشون رو یک آهوانی معرفی کردن به نظرمن بهتره که اگه حرفی دارن رگ وپوست کنده بزنن،مطمئن باشن اگه جای بررسی داشته باشد دوستان بدون غرض ورزی بررسی خواهند کرد به صورت یک پهلووناشناس حرف زدن کار شایسته ای نیست.....
خاموش کردن شمع فردی دیگر،باعث نخواهد شد شمع شما درخشانتر نورافشانی کند..
باتشکریک شنبه 3 اسفند 1393برچسب:, :: 22:12 ::  نويسنده : ح- آهویی

تعطیلی مدارس زبرخان

بنا به اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی

فردا دوشنبه چهارم اسفندماه مدارس ابتدایی و راهنمایی(متوسطه اول)

در نوبت صبح در نیشابور- زبرخان- فیروزه- میان جلگه تعطیل می باشد.جمعه 1 اسفند 1393برچسب:, :: 23:34 ::  نويسنده : ح- آهویی

بنا به تصمیم شورای ورزشی روستای اهوان و طی جلسه ای که امروز جمعه یکم اسفند ماه

در محل دهیاری روستای آهوان برگزار شد.در باره چگونگی برگزاری مسابقات دروازه بزرگ عید نوروز بحث و تبادل نظر شد

و آیین نامه اجرایی مسابقات تدوین و تصمیم به برگزاری مسابقات با شرکت 15 تیم از روستاهای همجوار  گردید.

ضمنا تیم آهوان با دو تیم شرکت خواهد نمود.

همچنین در این جلسه رسما تیم آهوان به شرکت تعاونی  توسعه این روستا واگدار گردید

و قرار شد کلیه هزینه های جاری تیم در کلیه مسابقات از طرف این شرکت  متقبل گردد.

در باره انتخاب سر مربی تیم آهوان نیز بنا به انتخاب توسط شورای ورزشی گردید

و کلیه علاقمندان به مربی گیری این تیم تا  پنج شنبه 7 اسفند ماه فرصت دارند

در خواست خود را مبنی آمادگی جهت مربیگیری این تیم همراه با برنامه اجرایی خود تحویل  شورای ورزشی روستا نمایند.

جمعه این شورا سرمربی فصل آینده را معین خواهد نمود.

نظرات مربوط به این خبر:

سيد حسن سيد حسيني

 

سلام.بنده جهت انتخاب مربي پيشنهاد دارم:1- در صورت كانديد شدن 2 يا 3 نفر طبيعتا مشكلي نبوده و نتيجه راي گيري سرمربي را مشخص خواهد نمود.2- در صورت كانديد يك نفر،حتما به صورت مكتوب و محرمانه توسط اعضاي شوراي ورزش روستا راي گيري نموده و در صورت كسب راي اكثريت نامبرده را به عنوان سرمربي انتخاب نماييد.3- بدون رودرواسي و بدون رعايت مصلحت نسبت به انتخاب سرمربي با اقبال بالاي بازيكنان و فرد با چهره موجه اقدام كنيد.4- گوشه چشمي هم به آقاي علي اكبر تازيكي داشته باشيد الحق و انصاف تيم اول مسابقات سالني با درايت و تسلط به نكات ريز فني ايشان توانست فاتح جام فجر گردد.

 

از بازيكنان فوتبال

 

با سلام. اميدواريم مربي، با راي گيري اعضاي شوراي ورزشي انتخاب شده و باز تن به

مصلحت و رودرواسي در تيم ندهيم تنها راه ممكن هم به نظر راي گيري مخفيانه و كتبي خواهد بود.

.............................................

سیدمحمدسیدحسینی(سیدجلال)

 

باسلام..

ضمن عرضه خسته نباشید به آقای آهویی بابت به روز رسانی خبرهای روستا;من فک نمی کنم شخص خاصی باشد که برای کاندید شدن درامر مربیگری حاضربه همکاری باشد مگریکی یادونفرخاص،ولی درهرصورت امیدوارم بادرأیت شورای ورزش وبدون درنظر گرفتن اسم ورودربایسی شاهد شخصی موفق وفوتبال دان در رأس امور تیم باشیم تاهرکسی به حقش در فوتبال روستا برسدوحقی ناحق نشود ان شالا...

به امید موفقیت روزافزون ورزش روستا.

محمدرضا آهوئی

 

سلام وعرض ادب
خواستم فقط بگوئم من که راستش دراین زمینه تخصصی ندارم ولی تنها هدفم ازنوشتن این مطلب این است که امیدوارم آهوانیهاقدرخودشان وسلامتی وجایگاهشان رابدانندوفقط باانجام این ورزشها علاوه برتلطیف روحیه هاقلبهاشان رابه هم نزدیکترکنندوخدای نخواسته بادرگیریهای حاشیه ای شرینی ایام عیدوورزش رادردل خودشان ماندگارترکنند
باتشکرفراوان ازهمه زحمت کشان این عرصه پرطرفداروهیجان زا

 

------------------------------------------------------------------

سيد حسن سيد حسيني         
 

با سلام مجدد.دوست ندارم خداي ناكرده كسي از پيشنهادات من دلگير شده باشد.امروزه تنها راه همدلي و نزديك شدن افراد به همديگر احترام به آراء و افكار متقابل است و دموكراسي يا مراجعه به آراي عموم از همه نتيجه بخش تر است.

 

------------------------------------------------------

علی محسنی

   
 

کار بسیار خوبی کردین.انتخاب مربی با نظر جمع واقعا خسته نباشید.اینجوری اگه نباشه مثل تیم ما همه میخواهند مربی باشند و تیم همیشه مشکل داره.شما از نظر بزرگترها و جوانان با استعدادتان هم فراموش نکنید.عالیه

--------------------------------------------------

دیدمحمدرضا آهوئی

9 اسفند 1393 8:55
 
سلام
جناب آقای آهوئی اگه امکانش باشه اعضای شورای ورزشی روستارامعرفی کنیدواساسنامه آن چگونه است.ونحوه گزینش افرادچگونه است واختیارات وتصمیمات آن درچه حدودی میتواندباشد.ودرضمن نظربنده درموردواگذاری تیم به شرکت تعاونی این است که آیا این شورااختیارواگذاری راداشته یاخیر.
باتشکرفراوان
-------------------------------------

جدیدسید حسن سید حسینی

9 اسفند 1393 14:18
 
سلام.مدیر عالی روستا طبق قانون دهیار است و شورای ورزش با نظر ایشان تشکیل شده است.در هر حال اینجانب معتقدم شرکت تعاونی نیازی به تیم داری ندارد و فقط درگیری ذهنی مدیر شرکت را افزایش میدهد. اگر حاج دایی حسن(دهیار محترم) محبت کنند و خودشان هدایت تیم را به فرد مورد نظرشان و زیر نظر دهیاری روستا واگذار کنند واقعا ممنون ایشان خواهیم بود.جمعه 1 اسفند 1393برچسب:, :: 23:30 ::  نويسنده : ح- آهویی

مسابقات فوتبال سالنی دهه فجر با قهرمانی تیم علی اکبر تازیکی به پایان رسید

تیم سید محمود سید حسینی دوم شد و تیمهای  سعید عبیری و محمد حسن آهویی به ترتیب سوم و چهارم شدند.

و آقای سید محمد سید حسینی(سید جلال) با یه ثمر رساندن 17 گل آقای گل مسابقات گردید.

در پایان از طرف دهیاری روستا به تیمهای قهرمان جوایزی اهدا گردید.جمعه 1 اسفند 1393برچسب:, :: 23:26 ::  نويسنده : ح- آهویی

 

الله اکبر  

 حدودا یک ماه قبل  با صدای تلفن  استاد سعادتی فر 

  از اساتید تاریخ دانشگاه  آزاد و دانشگاه فرهنگیان نیشابور 

 از خواب بیدار شدم. بعد از سلام و احوال پرسی  جناب سعادتی فر  

 اعلام نمودند که دختر خانمشان که در دانشگاه بجنورد  

تحصیل می کنند دوستی دارند که سخت مریض است  

چند وقت قبل خواب دیده که  اگر از یک چشمه که در

در روستای به نام آهوان  در خراسان  اب بخورد شفا می یابد.  

استاد سعادتی فر در خواست کرد که اگر به آهوان می روید 

 یک بطری آب بیاورید تا به اون دختر مریض برسانند.  

 من نیز به ایشان قول دادم که حتما به روستا  

خواهم رفت و یک بطری آب  می آورم. 

 روز سه شنبه ای بود که به زادگاهم  روستای آهوان رفتم  

  بطری برداشته تا از قنات برای ان دختر مریض آبی  ببرم  

ولی با مظهر قنات خشکیده مواجه شدم .  

با دلی شکسته به خانه  مادرم رفتم  

 پرسیدم چرا قنات خشکیده است؟   

مادرم گفت : تو ی ده صحبت میکنند که تعدادی از حلقه های  

چاه  خراب شده دارند لای روبی میکنند  

ایشاله راه میفته. 

نمی دانستم جواب  استاد سعادتی فر را چه بدهم 

 با خود عهد کرده بودم هر جور شده از قناتی 

 که روزگاری پر آب بوده برای این دختر مریض  

آبی تهیه کرده و به استاد تحویل دهم 

دلم شکست ماشینم و برداشتم 

 به نزدیک خسرو اباد رفتم 

  از داخل چاهای که اب داشت  یه بطری آب تهیه نمودم  

و همراه با یه بطری از آب چشمه حضرت قدمگاه  

برای استاد سعادتی بردم  

 و گفتم ما تلاشمونو انجام دادیم  

بدید دختراتون برای دوستش ببرد  

 تا انشااله به نیت شفا بخورند. 

و اما بعد... 

دیشب ساعت 8:30 دقیقه مورخه 27/11/93 استاد  

سعادتی فر زنگ زدند و گفتند که آن دختری 

 که سخت مریض بود  با خوردن آب از قنات آهوان  

و قدمگاه که منصوب  به حضرت  علی ابن موسی  

است به طرز معجزه  آسای از مرگ نجات پیدا کرده اند   

مات و مبهوت مانده بودم فقط با  

خود گفتم الله واکبر و... 

با خود زمزمه نمودم 

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی  

الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ  

و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً 

 زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه  

کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ 

با عنایت به تاکید استاد سعادتی که این موضوع را نشر دهید  

 در وبلاگ ثبت نمودم  

الله اکبر....

به نقل از وبلاگ سلام آهوان...............................................................................

نطرات مربوط به این خبر:

محمدرضا آهوئی

 

سلام باخواندن این مطلب به وجدآمدم واشک درچشمانم حلقه زدوبه سرعت مطلبی افتادم که سالها قبل ازروحانی روستایمان جناب شیخ علی فقیه شنیدم که میگفت شماآهوانیهابایدقدرخودتان رازیادبدانیدومواظب باشیدآب این قنات خشک نشودچون درجوارشماروستاهایی بودکه آب قناتشان خشک شده امااین روستا به برکت وجه تسمیه ونظرآقاعلی ابن موسی الرضا(ع) قناتش آب داراست وتوصیه ای که ایشان برای ماندگاری قنات داشت بسیارجالب بودواین بودکه ازوقتی درروستاهای همجوارعروسی ها ازعرف خارج شده وحدود شرعی رعایت نمی شود قناتها خشک شده پس شماهم کنارقنات واین نعمت وبرکت الهی معصیت نکنیدتاخداونداین نعمت رازوال نیاورد انشاله همیشه شاکرنعماتش باشیم.والسلام

 دو شنبه 20 بهمن 1393برچسب:, :: 22:22 ::  نويسنده : ح- آهویی

افتتاح مرکز شاهد پژوهی آموزش و پرورش میان جلگه

قابل توجه بعضیها:جسارت در حضور مدیر کل و نماینده مجلس اقای مروی

کسی که جرات قیچی زدن داره میدونید کیه:

حاج عبدالله عمرانی --اهلا و سهلا بک فی ساحه السیاسه

مدیر هفته نامه خیام نامهدرباره وبلاگ


این وبلاگ صرفا یک وبلاگ فرهنگی وشخصی است حسین آهویی- معاون پرورشی و فرهنگی مدارس زیرخان
آخرین مطالب
نويسندگاننام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 11
بازدید دیروز : 45
بازدید هفته : 11
بازدید ماه : 604
بازدید کل : 147730
تعداد مطالب : 180
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1